  • MPN: ALP570010001
  • Weight: 0.05kg
  • Dimensions: 195.00mm x 40.00mm x 12.00mm
  • SKU: ALP570010001
  • UPC: 9002741666188
IMPULZOR IMPACT METAL HEX PLT 10.0MM